HRD Sertifikalı Pırlanta Yüzükler

Ginto Pırlanta
Mesajlar: 11
Kayıt: Sal Kas 08, 2016 12:25 pm

HRD Sertifikalı Pırlanta Yüzükler

Mesajgönderen Ginto Pırlanta » Cmt Oca 21, 2017 10:46 am

HRD Sertifikalı Pırlanta Yüzükler

Her biri eşsiz, her biri kendine özgü olan pırlanta yüzük modelleri tüm kadınlar için önemli özel birer hediyedir. Evlilik tekliflerinin başkahramanı olan tektaş pırlanta yüzükler aynı zamanda tüm özel anların en büyük tanığıdır.,


ResimDeğerli taşlar içerisinde çok ayrı bir yeri olan pırlantalar, geçmişten günümüze kadar bu önemini her zaman korumuştur. Kadınların parmaklarını süsleyen, ışıltılarını arttıran ve sevdiklerinizi özel kılan pırlanta yüzükler ile özel anlarınızı her zaman taçlandırabilirsiniz. Sevgiliye, eşe, anneye ya da sevdiğiniz bir arkadaşınıza alacağınız pırlanta yüzük ile onları her zaman mutlu edebilirsiniz. Günümüzde birçok pırlanta yüzük çeşidi bulunmaktadır. Pırlanta yüzüklerin en büyük özelliği ise hepsinin birbirinden farklı olmasıdır. Yani bakıldığında göze aynıymış gibi gelen pırlantaların gerçekte hepsi özellikleri itibariyle birbirinden farklıdır. Böylelikle alınacak pırlanta yüzükler, tıpkı sevdikleriniz gibi eşsiz ve benzersiz olacaktır.

Günümüzün önemli ve değerli aksesuarlarından olan pırlanta yüzükler, benzersizliğini, gerçekliğini ve kalitesini kanıtladıkları uluslararası onay sertifikasına sahip olmaktadır. Bu pırlanta sertifikalarının en önemlilerinden biri HRD Pırlanta Sertifikasıdır. HRD Antwerp dünyanın ve Avrupa’nın en saygın organizasyonlarından biri olarak, pırlanta endüstrisi içerisinde yer almaktadır. Belçika’da bulunan HRD Antwerp kar amacı gütmeyen bağımsız bir kuruluş olarak, son teknoloji donanımları ve alanında uzman gemologlarıyla pırlantalar için ürün raporları ve sertifikaları hazırlamaktadır. Pırlantaların değerini ve kalitesini belirleyen 4 önemli unsur olan karat, renk, berraklık ve kesim özelliklerine göre HRD Antwerp uzmanları pırlantaları analiz eder ve ilgili pırlanta için ürün bilgilerinin yazıldığı bir rapor hazırlayarak, ürünü sertifikalandırır. Bu sertifikalarda yer alan bilgiler doğrultusunda ise pırlanta yüzük fiyatları rahatlıkla belirlenebilmektedir.

HRD sertifikalı pırlanta yüzüklerin sertifikalarında, pırlantanın tam olarak ölçüleri, genel kalitesi, ağırlığı, rengi, karatı, berraklığı ve kesim bilgileri yer almaktadır. Pırlantanın kendisine özgü karakteristik özelliklerinin çok ayrıntılı bir şekilde açıklamasının yapıldığı bu raporları aynı zamanda taşın kimlik bilgilerini de size sunmaktadır. Böylelikle pırlanta yüzük satın alacak kişiler güvenlik endişesi duymadan, pırlanta satın alma işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Günümüzdeki en değerli ve kıymetli hediyeler arasında yer alan pırlanta yüzükler, evlilik teliflerinde, yıl dönümlerinde, doğum günlerinde, anneler gününde, sevgililer gününde alınacak en özel hediyelerdendir. Mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmenin ve kalıcı kılmanın, duygularınızı sembolleştirmenin bir yolu olan HRD sertifikalı pırlanta yüzükleri satın alabilirsiniz.

Kaynak: http://www.gintopirlanta.com/icerik/gen ... ukler.html
Tektaş Pırlanta ve Pırlanta Yüzük Modelleri

“Kadınca” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir