INSTAGRAM'DA GERI TAKIP ETMEYENLERI BULMAK VE SILMEK

dexterr
Mesajlar: 15
Kayıt: Cmt Haz 11, 2016 11:21 am

INSTAGRAM'DA GERI TAKIP ETMEYENLERI BULMAK VE SILMEK

Mesajgönderen dexterr » Cmt Haz 11, 2016 1:03 pm

Her gün gelişmeye devam eden instagram'da bir hesap açtınız, takipçi sayınızı yükseltmek uğruna her gün yüzlerce kişi takip ettiniz ve "takip edeni takip ederim" sözünü benimsediniz. İlk başlarda az takipçiniz varken sizi kimin geri takip ettiğini kolay olacaktır ancak instagram'da takipçiniz artmaya başladığında ise yaptığınız takip etme işleminden sizi kimin geri takip ettiğini ve kimin geri takip etmediğini anlamanız biraz zor olacaktır. O yüzden bu yazımda instagram'da geri takip etmeyenleri bulmaya yarayan siteleri tanıtacağım.

Resim


https://play.google.com/store/apps/deta ... nfollowers Girişi yaptıktan sonra instagram hesabınızı anında analiz edip kimin geri takip etmediğini göstermekte. Resimlerin üstüne tıkladığınızda takipten hızlıca çıkıyor, kullanımı kolay ve fazlasıyla hızlı bir şekilde silme sağlıyor en önemliside sınırsız olarak kullanabiliyorsunuz.Sadece arada bir reklam gösteriyor.

Resim


Bir diğer programa geçelim.İnstafollow isimli uygulama hızlı silmesine rağmen günlük limiti olduğu için pek hoşuma gitmedi ama yinede kullanılabilir bir uygulama ve fazlasıyla kullanıcısı mevcut.Uygulama linkini veriyorum.

https://play.google.com/store/apps/deta ... nstafollow

Resim

Şimdiki uygulama ise biraz yavaş olarak tarıyor.ama silerken pek sıkıntı çıkarmıyor buda kullanılabilir bir uygulama ve günümüzde çok fazla kullanıcısı mevcut hızlıca silebiliyorsunuz ama bu uygulamanında belirli sınırlaması mevcut ama ben beğendim.500,000'den fazla Marka tarafından güveniliyor.Şimdi linke geçelim.

https://play.google.com/store/apps/deta ... lowersplus

Resim

Ve son olarakta Crowdfire for Instagram uygulaması var bu uygulamada baya kullanışlı bundada sınırlamalar var ama ben kullanıyorum gayet kullanışlı ve güvenilir bir uygulamadır.Sizi takip etmeyenleri çıkarıyor.Şimdi linke geçelim.

https://play.google.com/store/apps/deta ... ow.android

Resim

Ve buda tanıttığımız son programdı bu programları ben kendime göre sıraladım ve hepsi kullanıp deneyip test ettiğim programlardır hepsi son derece güvenilir programlardır ve gayet kullanışlıdır.Kullanımıda çok kolaydır.Benim görevim bukadar herkese kolay gelsin :) :)

“İnstagram” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir