Pokemon Go Fake GPS Nasıl Yapılır?

Pokemon Go Hakkında Herşey
dearhunter
Mesajlar: 288
Kayıt: Pzr Haz 12, 2016 2:30 pm

Pokemon Go Fake GPS Nasıl Yapılır?

Mesajgönderen dearhunter » Cmt Ağu 13, 2016 1:47 pm

Resim

Niantic Labs tarafından hazırlanan ve son günlerin en çok konuşulan oyunu haline gelen Pokemon Go oyunu ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor. Oyuncularının kullandıkları cihazların konum bilgisini kullanarak bulundukları çevrede gezerek Pokemon avlamasını ve PokeStop ve Gym noktalarına uğraması üzerine kurgulanan oyun bazı kullanıcılar cihazlarının GPS ayarları üzerinde yaptıkları değişikliklerle oyunu kandırmayı başardı.

Yeni Zelanda ve Avusturalya’dan sonra ABD’de de resmi olarak yayınlanan Pokemon Go oyunu tüm dünyayı etkisi altına almayı başardı. Ülkemizde insanların sokak sokak gezerek Pokemon avına çıktığı şu günlerde Reddit forumlarında oyunun konum bilgisinin yanıltılabildiği ile alakalı ilk paylaşımlar geldi. Kullanılan mobil cihazın GPS tarayıcısını başka bir noktadaymış gibi göstererek evde oturduğu yerde Pokemon avlayan, PokeStop noktalarına GPS bilgisini yanıltarak uğrayarak PokeTopu toplayan kullanıcılar oyunda yer almaya başladı.
Pokemon Go’nun her açılışında cihazın son konum bilgisini çekmesinden ve mevcut GPS bilgisini yaklaşık 15-20 saniye içerisinde yeniden almaya çalışmasından kaynaklanan GPS yanıltma durumu sokak sokak gezerek oyununun tadını çıkarmaya çalışan kullanıcıların moralini biraz bozacak gibi gözüküyor. Üçüncü parti yazılım/ uygulamalarla oyunun değiştirilmesi veya otomatize edilmesini yayınladığı kurallarla yasaklayan oyunun geliştirici Niantic, “Fake GPS” yaparak oyunda Pokemonlarını geliştiren/evrimleştiren kullanıcılara hiç acımıyor ve kullanıcıları banlıyor.


Pokemon Go Detect Location Hatası ve Yakınızda Pokemon Gözükmemesi

Fake GPS hilesine başvurarak konumlarını değiştirerek konumunu sürekli PokeStop ve Pokemonların daha çok bulunduğu Kız Kulesi, Kadıköy Rıhtım, Beşiktaş Sahil vb. alanlarda gösteren kullanıcıların bir sonraki login de banlanma durumu ile karşı karşıya kalabileceğini unutmaması gerekiyor. Konumunuzu değiştirdiğinizde oyun zaten bunu “Failed to detect location” uyarısı ve sahte konumunuzda çevrenizde Pokemon ve PokeStop alanları göstermeyerek anlıyor.


https://youtu.be/uct1IC_i-yQ

pokemon go detect location · pokemon go ender pokemonlar · Pokemon go evolve · pokemon go gym · pokemon go hile · pokemon go konum değiştirme · pokemon go pikachu · pokestop
:Oyun Canavarı

“Pokemon GO” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir