El örgüsü lif modelleri (yeni)

Esra
Mesajlar: 429
Kayıt: Sal Haz 28, 2016 9:19 pm

El örgüsü lif modelleri (yeni)

Mesajgönderen Esra » Çrş Haz 29, 2016 10:59 pm

El örgüsü ile örülmüş en güzel lif modelleri ile hazırlamış olduğumuz lif örnekleri resim galerimize hoş geldiniz diyerek yeni modellerimizi paylaşalım, Örgü seven hanımlar için bugün de bir birinden güzel […]

El örgüsü ile örülmüş en güzel lif modelleri ile hazırlamış olduğumuz lif örnekleri resim galerimize hoş geldiniz diyerek yeni modellerimizi paylaşalım,


Resim

Örgü ören bir çok bayan bir zaman sonra hep aynı modelleri yapmaktan sıkılır ve yeni moldeller oluşturmak ister. Yeni modeller örmeye başlamamanız durumda en çok sevdiğiniz hobiden bile sıkılabilirsiniz. Teknolojinin bizlere sağlamış olduğu faydalardan yararlanarak aradığınız binlerce lif modeli veya örgü modeline kolayca ulaşabilirsiniz. Yeni bir blog olamıza rağmen hem görünüz hem de içerik olarak tüm hobi ve örgü sitelerinden en iyisi olduğumuzu iddaa ederek her gün yenilikler ve farklılıklar üreterek çeşitli modeller paylaşmaya devam edeceğiz bizleri takip ederek evde yapılabilecek yaratıcı fikirler, düşünceler edinebilirsiniz.

Resim

Çoğu sitede örgü lif modellerine ulaşabilirsiniz fakat bu modellerin nasıl yapıldığını kendiniz anlamalı ve öreği çıkarmaya çalışmalısınız. Bizler örgüye yeni başlamış olacağınızı düşünerek her şeyi adım adım göstermiş bulunmaktayız.

Resim

Örgü lif modellerine nasıl ulaşabileceğinizi öğrendikten sonra bu modellerin nasıl yapıldığını öğrenebilmeniz adına sizlere gösterilen talimatlara uymanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Resim

Çiçekler tek tek örülmüş ve birleştirilmiş havasında olduğunda son derece şık ve gösterişli duran örgü lif modeline sizler için paylaştığımız fotoğraflardan ulaşabilirsiniz.
Resim

Örgü lif modelleri içinde yapılması en kolay ev en göze çarpan üstelik şıklığı ile de göz kamaştıran modellerin başında çiçeklerin birleştirerek yuvarlak bir keseli lif halini almasıdır.

Resim

Örgü lifler içinde altıgen yapısına sahip lif örneklerinin de varlığı ve bunun yanında örneklerin sayıca artırılışın kolay olacağını belirtmekte fayda var.

Resim

Lifler içinde en daha öncede sözünü ettiğimiz tüylü ipler ile normla lif ipleri arasında bir kombine oluşturularak ortaya çıkarılan örgü lif örnekleri de bayanla arasında son derece dikkat çekmektedir.
Resim

Örgü liflerin içene konulan motiflerden bir diğeri ise sepet deseni olup içinde çeşitli çiçeklerin konduğu bir çiçek sepeti görünümünde life sahip olmanız örneklerimizi incelediğiniz takdirde mümkün olacaktır.

“İğne Oya Örnekleri (Elişi)” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir