El örgüsü patik modelleri

Esra
Mesajlar: 429
Kayıt: Sal Haz 28, 2016 9:19 pm

El örgüsü patik modelleri

Mesajgönderen Esra » Çrş Haz 29, 2016 10:44 pm

Bugün ki konumuza örgü sanatının en temel parçalarından birisi olan patik modelleri ile devam ediyoruz. Hobi sever hanımlar için en güzel örgü patik modelleri ile kapsamlı bir resim galeri oluşturduk […]

Bugün ki konumuza örgü sanatının en temel parçalarından birisi olan patik modelleri ile devam ediyoruz. Hobi sever hanımlar için en güzel örgü patik modelleri ile kapsamlı bir resim galeri oluşturduk yeni fikirler ve öneriler için patik görsellerimizi incelemenizi öneriyoruz.

Bazılarımız ne giyerse giysin ayakları ısınmaz. Çünkü alışmıştır sıcacık örgü patiklere ve hiçbir ürün örgü patiklerin verdiği sıcaklığı, rahatlığı vermez. Geleneksel bir kültür olarak sayabileceğimiz örgü patikleri eskisi gibi her bayanın elinde göremiyoruz. Ama bu kültürü yaşatmak isteyen ve benim gibi örgü yapmayı seven hanımların hala tığları, şişleri ellerinde.

Resim

Patikler desen ve renk açısından oldukça zengindir. Tek renk patik örülebileceği gibi iki renkli veya karışık renkli örülebilir. Türk kazak motiflerinin yer aldığı patik örgü modelleri vardır. Bunun yanında boncuklu, nakışlı, çiçekli, şekilli(kedi, köpek, ayakkabı gibi şekiller),taşlı patikler de yapılabilir.

Resim

El örgüsü patik modelleri yeni örnekler

Resim

En güzel, en şık el örgüsü patik modelleri 2015 – 2016 sezonu karışık örnekler

Resim

Resim

Patik kullanımının yararlı olduğunu daha önceden belirtmiştik. Patiğin bu denli yararlı olduğunun bilincinde olup patik modellerini beğenmediği için patik kullanımından kaçan bayanları da patiğe yönlendirecek modellilerini sitemizde mevcut olduğu belirtmeden geçmek istemiyoruz.

Resim

En güzel, en şık el örgüsü patik modelleri 2015 – 2016 sezonu karışık örnekler


Resim

“İğne Oya Örnekleri (Elişi)” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir