Müdür Ne'aptın? 5. Bölüm Tek Parça Full HD - Bipsiz

sametuzun
Mesajlar: 507
Kayıt: Prş Haz 09, 2016 12:48 am

Müdür Ne'aptın? 5. Bölüm Tek Parça Full HD - Bipsiz

Mesajgönderen sametuzun » Çrş Haz 15, 2016 2:30 pm

RKADAŞIM’ ŞİMDİDE AMİGO OLDU!
İzleyenlerin karşısına evlenme teklifi etmek isteyen çekingen bir amigo olarak çıkan ‘Arkadaşım’, gülmekten kırıp geçirecek! Yönetmenin komutları ve yönlendirmeleri sonucu yine şanssızlıkların peşini bırakmadığı kahramanımız, bu sefer evlenme teklifi etmeye cesaret ederken maça gittiği kız arkadaşının yanında eski kız arkadaşına denk gelecek. Kıskançlık krizleri içerisinde bir yandan evlenme teklifi etmeye çalışan bir yandanda tribünleri yönlendiren amigo olan ‘Arkadaşım’ izleyenlere unutulmaz bir gece yaşatacak!
‘ARKADAŞIM’ NİL KARAİBRAHİMGİL’E İLHAM PERİSİ OLURSA!
İlham perisi olarak karşımıza çıkan ‘Arkadaşım’, işler kötü gittiğinden, arama kurtarma olarak ek iş yapmaktadır!
Dağda mahsur kalan birine yardım ederken bir anda vücuduna titreşimler gelen ‘Arkadaşım’ ilham perisi olarak bu sefer uçarak Nil Karaibrahimgil’in yanına gider.
Şarkı bestelerken ilham gelmediğini söyleyen Karaibrahimgil, kahramanımızın yardımları ile beste yapar. ‘Arkadaşım’ızın belirlediği üç kelime ile doğaçlama beste yapan ünlü popçu, hem sahnedeki uyumu ile hem söylediği şarkı ile izleyenlere keyifli bir akşam yaşatacak!
Her bölümü ve sahnede yaptığı inanılmaz karakterler ile hafızalara kazınan Tolga Çevik bu hafta da izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek!


https://www.youtube.com/watch?v=kmvDL-bK6Ww

“Müdür Ne'aptın?” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir