O Hayat Benim 99. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

sametuzun
Mesajlar: 507
Kayıt: Prş Haz 09, 2016 12:48 am

O Hayat Benim 99. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mesajgönderen sametuzun » Çrş Haz 15, 2016 3:07 am

Ekranların reyting rekortmeni O Hayat Benim izleyenleri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Soluk Soluğa izlenen O Hayat Benim 99. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yayınlanan son bölümünde bebeğini korumak, kurtarmak için Ateş’in tek güvenebileceği kişi Efsun’dur. İşte O Hayat Benim ile ilgili son gelişmeler...

Resim

O HAYAT BENİM SON BÖLÜM ÖZETİ

Bahar... Ateş... Efsun... Üçü de hayatlarının dönüm noktasında... Üçü de sevdiklerini kaybetmemek için kendilerinden vazgeçmek zorunda kalacakları bir dönemeçte... Ateş, ailesini öldüren tetikçiyi tutan, yani Edibe Atahan’ın emrini yerine getiren kişinin Kenan olduğunu öğrenir. Fakat Ateş’in tüm benliğini yeniden saran intikam ateşi, en sevdiklerinin hayatlarını yıkıma sürükleyecek olaylar zincirini de tetikler. İki el silah sesi, Atahan Konağında yankılanır!

Resim

Artık Bahar’ı ve karnındaki bebeğini korumak, kurtarmak için Ateş’in tek güvenebileceği kişi Efsun’dur. Ömer hemen olayın peşine düşer. Çünkü ortada bir cinayet vardır! Kısmetsiz Mahallesi polise karşı tek vücut olur. Ama Bahar’la Efsun için artık tek çıkış yolu kaçıştır.

“O Hayat Benim” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir