Connected2.me nedir, nasıl kullanılır?

dearhunter
Mesajlar: 288
Kayıt: Pzr Haz 12, 2016 2:30 pm

Connected2.me nedir, nasıl kullanılır?

Mesajgönderen dearhunter » Pzr Haz 12, 2016 4:53 pm

Ozan Yerli tarafından kurulan, Etohum ilk 40 a katıldıktan sonra internette tanınan connected2.me şimdilerde gayet tutulan bir chat sitesine dönüştü.

Kullanıcıların bir profil fotoğrafları ve bir kaç cümleden oluşan bio ları haricinde hiçbir bilgi verilmeden oluşturdukları profilleri, ve bu profilleri shufle dan ya da profil linklerinden görüp anonimlerin yazmasıyla gelişen bir sistem var Connected2.me’de.


Resim

Sitede sohbet edebilmek için üye olmak şart değil, shuffle dan online kullanıcıların profillerine girerek de sohbete başlanabiliyor. Zaten sitenin tutulmasının sebeplerinden biri de bu özelliği olmalı.Profil oluşturmak için üye olmak gerek tabi, facebook profili ile de giriş yapılabiliyor siteye. Shuffle da kullanıcıların profil fotoğraflar ı görünüyor, fotoğrafların üzerine gelindiğinde de biolar.

Resim

Kullanıcılar profil linklerini twitter da paylaştıkların da connected2.me hesabına da mention atmış oluyorlar. Bu sayede paylaşımlar sitede sağ alt kısımda görüntülenebiliyor.

Resim

Profil sayfalarında, profil fotoğrafı altında follow butonu yer alıyor. Follow edilen hesaplar, site ana sayfasında follow list de görüntülenebiliyor.

Resim

Resim
“Sosyal Medya ve Herşey” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir