Doctor Who 10.Sezon Ne Zaman?

dearhunter
Mesajlar: 288
Kayıt: Pzr Haz 12, 2016 2:30 pm

Doctor Who 10.Sezon Ne Zaman?

Mesajgönderen dearhunter » Çrş Haz 15, 2016 1:37 am

Resim

Doctor Who 10.Sezon Ne Zaman ?

Doctor Who 10. Sezon beklediğimizden daha kısa bir sürede karşımıza çıkarken özel bölümü 10. sezon 0. bölüm “The Husbands of River Song” 25 Aralık 2015 tarihinde yeniden ekranlara gelecek 5 Aralık tarihinde 9. sezon finali yaparak ekranlara veda eden yapım 20 günlük bir ara ile her yıl çekilen ve 25 aralıkta yayınlanan yıl başı haftasına özel bölüm bu yılda yerini alacak.

İlk sezon başlangıcından bu yana süre yapılan gelenek yine bozulmadı. Oyuncu kadrosunda ise doktor’un yeni sezonda bizlerle devam edeceğini görürken 10. sezonda yeni doktor görmeyeceğiz gibi duruyor. River Song kocaları isimli özel bölümde “River Song” karakterini Alex Kingston üstlenirken özel konuklar listesinde “Greg Davies, Nonso Anozie, Aidan Cook(daha önceki sezonlarda birçok karakter ile karşımıza çıktı), Matt Lucas ve Phillip Rhys” isimleri yer alıyor.

Doctor Who 10. Sezon 1. bölüm ne zaman başlayacak ? sorusu ise henüz kesinleşmemişken geçtiğimiz yıl iki sezon onayını birden alan yapımın önceki sezonlarında olduğu gibi yine Ağustos- Eylül aylarında başlayacağını düşünüyoruz. Her yıl bölüm sayısı azaltılan yapımda yine bir eksilme yaşanırsa tarih daha geç bir zamana yükseltilirse Nisan 2016 tarihinde başlayacağını hatırlatalım. Kesin açıklamanın ardından bilgiler güncellenecektir.

Güncelleme: başlama tarihi 25 Aralık 2016 olarak açıklanmıştır. Geçmiş yıllara oranla daha uzun bir ara vermiş olan dizi bir yıl ekranlardan uzak kalacaktır.


Doctor Who 10. sezon özel bölüm fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=J-L-ByHzto0

“Doctor Who” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir