Survivor Halk SMS Oylaması Sonuçları (Oy Sıralaması) - 27 Haziran 2016

Esra
Mesajlar: 429
Kayıt: Sal Haz 28, 2016 9:19 pm

Survivor Halk SMS Oylaması Sonuçları (Oy Sıralaması) - 27 Haziran 2016

Mesajgönderen Esra » Çrş Haz 29, 2016 6:04 pm

Survivor Halk SMS Oylaması Sonuçları (Oy Sıralaması) - 27 Haziran 2016
Her zaman Survivor 2016 kim elendi sorusu merak ediliyordu ama bu sefer "kimler elendi" olarak merak ediliyor... Çünkü Survivor'a tek bir isim değil iki farklı isim veda edecektir. Bunu belirleyen ise halk olacaktır. Halk tarafından gönderilen sms sonuçları ile elenen isim belli olacaktır. Oy sıralaması ve diğer tüm detaylara bu başlık altından ulaşabilirsiniz.

Survivor 2016'da büyük finalin oynanmasına sadece sayılı günler kaldı. Finale sayılı günlerin kalması izleyenleri çok daha fazla meraklandırmaya devam ediyor.

SON DAKİKA: Semih ve Nagihan elendi. Damla ise yarı finale çıktı!

Survivor yarışması Ünlüler ve Gönüllüler takımından toplam 20 kişi olmak üzere ekranlarda yayınlanmaya başlamıştı. Şuan ise yalnızca 5 kişi kaldılar. Atakan, Nagihan, Semih, Serkay ve Damla...

Yalnız bu adaylardan 2 tanesi bugün adaya veda edecektir.


Survivor SMS sonuçları ne zaman belli olacak?

Survivor 2016 kim elendi sorusu bu akşam 20:00'de TV8 ekranlarında başlayacak olan Survivor 108. bölüm ile belli olacaktır. Survivor'dan kimler elendi sorusu yanıtlandıktan hemen sonra ise halk oy sıralama sonuçları liste olarak yayınlanacaktır.


Kimler elemede yer almayacak?

Geçtiğimiz bölümünde final için oynanan oyundan galip çıkan isim Serkay oldu. Serkay böylece Kıbrıs final koltuğunu garantiledi. O yüzden elemede yer almıyor.

Geriye ise 4 isim kaldı...

Atakan Arslan zaten yarı finalde olduğundan dolayı sms oylaması içerisinde yer almayacak. Geriye kalan isimler ise Damla, Semih ve Nagihan oluyor...

Bu üç adaydan iki tanesi bugün son kez Survivorda olacaktır.

Oy sıralaması ve SMS sonuçları yayınlandıktan sonra elenmekten kurtulan isim Yarı Final koltuğuna oturacak ve Atakan Arslan ile final koltuğuna oturmak için yarışacaktır.

(Daha iyi anlamak için alttaki görsele göz atabilirsiniz.)

Resim

Survivor'ın 16. haftasında adaya veda eden isim Gönüllüler takımından İbrahim Giydirir olmuştu.

“Türkiye'den Haberler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir