Facebook Beğeni Hilesi| Facebook Beğendirme Sitesi SuperBegenim.COM

dearhunter
Mesajlar: 288
Kayıt: Pzr Haz 12, 2016 2:30 pm

Facebook Beğeni Hilesi| Facebook Beğendirme Sitesi SuperBegenim.COM

Mesajgönderen dearhunter » Cmt Tem 02, 2016 2:27 am

SuperBegenim - Facebook Durum, Fotoğraf ve Yorum Beğendirme Hilemiz, 2013 yılında hizmetine başlamış bir sistemdir.Lider Facebook Beğeni Hilesi superbegenim Türkiye'nin en gelişmiş, en güvenilir ve en fazla kullanıcıya hitap etmiş Facebook Beğendirme Hilesidir. Facebook Beğendirme Hilesi alanında en iyisi olmasına karşın bir çok hizmeti bulunan bir sistemdir, sistemimizde bulunan servisleri sırasıyla az sonra aşağıda vereceğimiz listede bulabilirsiniz.
Facebook Beğendirme Hilesi konusunda 2015 yılında en iyi ve en güveniliri seçilmiştir. Facebook Beğendirme Sitesi bulunan bütün kullanıcılarımız tamamen Türk kullanıcılardır, sistemimizde bulunan tüm kullanıcıların asla gizliliği 3. şahıslarla asla paylaşılmamaktadır, gizliliğiniz bizimle güvendedir. Facebook Fotoğraf Beğendirme alanında kodlanmış en iyi ve en başarılı sistemdir, kodlamadan biraz bahsedelim; Facebook Fotoğraf Beğendirme hilemize giriş yapınca ilk yapmanız gereken beğendirmek istediğiniz fotoğrafın ait olan albümü seçiyorsunuz, ardından seçtiğiniz albüme ait olan tüm fotoğraflarınız listeleniyor ve istediğiniz fotoğrafı kolayca onlarca hatta yüzlerce kullanıcıya beğendirebiliyorsunuz.
Facebook Durum Beğendirme Hilesi adlı sistemimizden biraz bahsetmek gerekirse, SuperBegenim bu alanda da en iyisi olmayı başarmıştır. Facebook Durum Beğendirme Hilemizi nasıl kullanacağınıza dair biraz sistemi anlatalım. Sisteme giriş yaptıktan sonra üst menüde bulunan "Durum Beğendir" adlı butona tıkladıktan sonra bir sayfaya yönlendirileceksiniz, o sayfada Facebook profilinizde "Herkese Açık" olarak paylaştığınız tüm gönderileriniz listelenmektedir.
Listelenen gönderilinizden bir adetini seçtikten sonra biraz aşağısında bulunan limit seçtikten sonra yanında bulunan "Beğendir" adlı butona bastığınız andan 45 saniye sonrasında seçtiğiniz limitte beğenileriniz Türk kullanıcılar tarafından belirlediğiniz gönderiye beğendirilecektir. Facebook Yorum Beğendirme Hilemizden de bahsedelim biraz, SuperBegenim Facebook Yorum Beğendirme hilesi konusunda uzman kodlamaya sahip bir sistemdir. Facebook Durum Beğendirme veya Facebook Fotoğraf Beğendirme hilemize giriş yaptıktan sonra "Beğendir" butonunun biraz aşağışısında bulunan "Yorumları Listele" butonuna basarak seçtiğiniz paylaşmınıza ait tüm yorumlar listelenir. Seçtiğiniz paylaşıma ait tüm yorumlar listelendikten sonra bir yorum seçerek seçtiğiniz yoruma istediğiniz kadar beğeni gönderebilirsiniz.


Neredeyse 3 yıllık bir hizmet süremizin ardından gelişen tasarımımızla birlikte sizi ve fikirlerinizi önemsiyoruz. Sistemimizde bulunan blog yazılarından yardım alabilir, bizimle irtibat kurabilirsiniz. İlk olarak sistemimiz sadece Facebook Durum Beğendirme Hilesi alanında hizmet veriyordu ama artık gelişen ekibimiz, gelişen kodlamalarız ve gelişen tasarımımızla birlikte verdiğimiz hizmet sayısı da arttı. Daha fazla hizmet, daha güvenli bir Facebook Beğendirme Hilesi arıyorsanız sitemize uğramayı unutmayın!

“Facebook” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir