Okçu Ninja Statüleri Nasıl Verilmelidir?

dearhunter
Mesajlar: 288
Kayıt: Pzr Haz 12, 2016 2:30 pm

Okçu Ninja Statüleri Nasıl Verilmelidir?

Mesajgönderen dearhunter » Cmt Tem 09, 2016 11:37 pm

Bazı oyunlarda 91. seviyeden sonra statü gelmez. Fakat yeni sınırların 127 ve 250 olarak yükseltilmesinden dolayı kimi serverlerde son seviyeye kadar statü gelmektedir. Hem klasik 91 statü dağılımı hem de son seviyeye kadar statü gelen serverlerde ninjalar (hem okçu hem bıçakçı) için dağılım şu şekildedir;

VIT: 90(120, 127..)
INT: geri kalan hepsi
STR: 90(120, 127..)
DEX: 90(120, 127..)
DEX ya da çeviklik, iyileştirmeci şamanların tüm saldırı yeteneklerine etki eden beceri yükselticidir.
VIT becerilere katkı sağlamamakla beraber her karaktere olduğu gibi 1 puan için 40hp ve 1savunma verir. Uzak dövüş ya da daha yaygın ismi ile okçu ninjalar ilk iki 90’ını DEX ve VIT olarak seçmelidir. Son olarak STR 90lanmalı ve ardından kalanlar ise INT’e verilerek harcanmalıdır.
PvP serverler için statü dağılımı için bir sıralama vermek gerekirse DEX<->VIT->STR->INT şeklinde gitmek doğru ve olur. PvPlerde okçu kasmak becerisiz bir şekilde at üstünde veya bıçakla yerde fakat yine becerisiz şekilde olur. Bu oldukça yorucu ve sıkıcıdır. Eğer eğitimler arası geçiş mümkünse karakterinizi bıçakçı yani yakın dövüş olarak kasın ve ardından okçuya geri dönün. Fakat mümkün değilse DEX ve VIT’i sıra sıra 90layın ve ardından STR’yi 90 yapın. Kalanları INT olarak değerlendirin.
TR’de ise dağılım tıpkı pvplerdeki gibi DEX<->VIT->STR->INT şeklinde olmalıdır. İtemlerin ve karakterimizin itemlerinin niteliklerine göre dengeli bir şekilde INT ve DEX arttırılmalıdır. Eğer daha önceden elimizde para veya güzel ninja itemleri yoksa tamamen DEX’e veya VIT’e yüklenmemiz halinde kasmakta çok sıkıntı çekeriz. Bir okçu en az 30. seviyeye kadar kendi kasmak zorunda kalabilir. Eğer sizin kasmanıza yardımcı biri varsa tamamen DEX ve ardından VIT 90lanabilir. Eğer tekseniz kesinlikle DEX ve VIT’i karakterinizi zora sokmayacak şekilde dağıtın. Atınızı zırhlayana kadar 2VIT 1DEX şeklinde gitmeniz daha iyi olacaktır. Eğer S.O(siyah ork, vadi ortasındaki kasma alanı) partilerine katılabiliyorsanız DEX’i 90layın ardından VIT 90 yapın. DEX ve VIT 90lanınca STR 90 yapılmalı ve INT ile tüm statüler dağıtılmış olmalıdır.


okçu ninja statü dağılımı - Metin2 Tag Arşivi
Açıklama: okçu ninja statü dağılımı hakkında, okçu ninja statü dağılımı hakkında herşey, okçu ninja statü dağılımı hakkında doğru bilinen yanlışlar, okçu ninja statü dağılımı nedir, okçu ninja statü dağılımı nerden düşer, okçu ninja statü dağılımı metin2, metin2de okçu ninja statü dağılımı nasıl yapılır konularını içerir.

Etiketler: dex okçu ninja vit, dex uzak dövüş ninja vit, en sağlam okçu, güven okçu ninja statüleri, güzen nijja statüleri, int okçu ninja vit, int uzak dövüş ninja vit, meti2 pvp okçu ninja ststü, metin 2 ninja statü, metin2 de ninja okçu statüsü nasıl verilir, metin2 kadın ninja okçu isimleri, metin2 ninja statü, metin2 nin

“Metin2 Yardım” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir